VIDEO IERAKSTS UN PREZENTĀCIJA: Preses konference par sabiedriskās domas pētījumu «Latvijas iedzīvotāju uzskati par Satversmes tiesu»

27.08.2020.

Ceturtdien, 27. augustā, plkst. 10.00 Satversmes tiesā notiks preses konference, kurā Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele un Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš informēs par pirmo reizi veiktu pētījumu, kurā Latvijas iedzīvotāji sniedz skatījumu par Satversmes tiesu un tās darbības dažādiem aspektiem.

Preses konferencē Jūs varēsiet uzzināt, cik lielā mērā Latvijas iedzīvotāji uzticas Satversmes tiesai, kādas ir sabiedrības zināšanas par Satversmes tiesas funkcijām un kādi ir iedzīvotāju uzskati par Satversmes tiesas spriedumu izpildi. Pētījumā tika skaidrots, kāda ir sabiedrības informētība par tiesas darbu un kas ir tie informācijas avoti, kuros iedzīvotāji visbiežāk uzzina jaunumus par Satversmes tiesas aktualitātēm. Preses konferencē tiks atklātas arī citas aktuālas tendences, kas izriet no veiktā pētījuma.

Pētījuma prezentācija pieejama šeit.