VIDEO IERAKSTS (3): Tiesas sēde ar lietas dalībnieku piedalīšanos lietā Nr. 2019-33-01 (attālināti)

13.10.2020.

Otrdien, 13. oktobrī, plkst. 10.00 Satversmes tiesa sēdē ar lietas dalībnieku piedalīšanos turpinās izskatīt lietu Nr. 2019-33-01 “Par Darba likuma 155. panta pirmās daļas atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 110. panta pirmajam teikumam”.

Ņemot vērā valstī joprojām noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, lietas izskatīšana tiesas sēdē ar lietas dalībnieku piedalīšanos notiks attālināti video konferences režīmā.

Šodien Satversmes tiesa turpinās uzklausīt un uzdot jautājumus lietā pieaicinātajai personai Dr. psych. Diānai Zandei. Plānots uzklausīt arī tiesas debates un replikas.

Tiesas sēdes norisi tiešraidē varēs vērot Satversmes tiesas mājaslapā un tiesas YouTube kontā:

Tiesas sēdē, kas notika 7. oktobrī, Satversmes tiesa turpināja uzklausīt un uzdot jautājumus lietā pieaicinātajām personām vai to pārstāvjiem: Labklājības ministrijai, tiesībsargam, lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienībai “Mozaīka” un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedras asociētajai profesorei Dr. iur. Kristīnei Dupatei.

Video ieraksts no tiesas sēdes 7. oktobrī redzams šeit:

Tiesas sēdē, kas notika 6. oktobrī, Satversmes tiesa bija uzklausījusi un izjautājusi lietas dalībniekus, kā arī lietā pieaicinātās personas – Tieslietu ministrijas – pārstāvjus.

Video ieraksts no tiesas sēdes 6. oktobrī redzams šeit:

Detalizētāka informācija par lietu pieejama šeit.

Saistītā lieta: 2019-33-01