Satversmes tiesu apmeklēs tieslietu ministrs

03.05.2011.

Ceturtdien, 5.maijā, plkst. 11:00 Satversmes tiesu apmeklēs tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs. Viņš tiksies ar Satversmes tiesas tiesnešiem un darbiniekiem. Vizītes laikā plānots pārrunāt Satversmes tiesas darba aktualitātes un jautājumus, kas attiecas uz Tieslietu ministrijas un Satversmes tiesas sadarbību.

Tieslietu ministra vizīte tiek organizēta Satversmes tiesas 15 gadu jubilejas pasākumu ietvaros. Šogad Satversmes tiesu ir apmeklējis Valsts prezidents Valdis Zatlers, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnese Ineta Ziemele un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Satversmes tiesas jubilejas pasākumu kulminācija būs starptautiskā konference „Konstitucionālās tiesas loma konstitucionālo vērtību aizsardzībā”, kas notiks šā gada 29. un 30.septembrī.

Preses pārstāvjus, kas vēlas būt klāt tikšanās sākumā (ir fotografēšanas iespēja), lūdzam pieteikties pa e-pastu lina.kovalevska@satv.tiesa.gov.lv vai tālruni 29813216 līdz 5.maija plkst.10:00 un ierasties Satversmes tiesā līdz 10:45, līdzi ņemot personu apliecinošus dokumentus.