Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniecei Sanitai Osipovai piešķir Valsts policijas apbalvojumu

06.12.2018.

Otrdien, 4. decembrī, Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece Sanita Osipova piedalījās Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes svinīgajā pasākumā par godu Valsts policijas 100. gadadienai. Šajā pasākumā Sanitai Osipovai tika pasniegts Valsts policijas apbalvojums “Jubilejas Goda zīme “Latvijas Valsts policijai 100””.

Svinīgo apbalvojumu pasniegšanas ceremoniju atklāja Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins. Viņš savā uzrunā sniedza vēsturisku ieskatu Latvijas kriminālpolicijas dibināšanā un tās attīstībā līdz mūsdienām, vienlaikus uzsverot kriminālpolicijas īpašo lomu Latvijā. Viņš sacīja – neraugoties uz to, ka noziedzības formas mainās, policijas darbinieki ir gatavi nākotnes izaicinājumiem un kopā ar saviem uzticamajiem sadarbības partneriem tos nešaubīgi pārvarēs.

Foto: Valsts policija.

Sanita Osipova izteica pateicību par saņemto apbalvojumu un atzina, ka tiesu vara tāpat kā Valsts policija ikdienā dara vienu darbu – stiprina Latvijā tiesiskumu. Viņa aicināja šo darbu darīt ar visaugstāko atbildību, lai nostiprinātu Latvijas kā demokrātiskas tiesiskas valsts pamatvērtības.

Pasākuma laikā tika apbalvoti Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes struktūrvienību darbinieki, kā arī sadarbības partneru pārstāvji no prokuratūras, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja un pazudušo personu meklēšanas biedrības “Bezvests.lv”.

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece Sanita Osipova. Foto: Valsts policija.