Ar Satversmes tiesas svinīgo sēdi tiks atklāts jaunais tiesas darba gads

07.01.2020.

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 11.00 notiks Satversmes tiesas svinīgā sēde, ar kuru simboliski tiks noslēgts aizgājušais un atklāts jaunais Satversmes tiesas darba gads.

Svinīgo sēdi ar ziņojumu par konstitucionālo tiesību attīstību 2019. gadā atklās Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele. Pēc ziņojuma sekos uzruna, ko sniegs svinīgās sēdes goda viesis – Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Pēc svinīgās sēdes plkst. 12.30 notiks preses konference, kurā tiks prezentēts pārskats par Satversmes tiesas darbu 2019. gadā. Preses konferencē piedalīsies Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele, Satversmes tiesas priekšsēdētājas vietniece Sanita Osipova, priekšsēdētājas padomnieks Inguss Kalniņš, Juridiskā departamenta vadītāja Alla Spale un Sabiedrisko attiecību un protokola nodaļas vadītāja Ketija Strazda.

Pārskats par Satversmes tiesas darbu 2019. gadā Satversmes tiesas mājaslapā tiks publicēts 10. janvārī plkst. 9.00.

Ikviens interesents Satversmes tiesas svinīgo sēdi un preses konferenci varēs vērot tiešraidē Satversmes tiesas mājaslapā, kā arī ziņu portālā Delfi.lv.

Satversmes tiesas svinīgās sēdes tiešraide būs skatāma šeit:

Preses konferences tiešraide būs skatāma šeit:

Dalība Satversmes tiesas svinīgajā tiesas sēdē un preses konferencē

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem svinīgās tiesas sēdes apmeklējums un dalība preses konferencē līdz 9. janvārim (ieskaitot) jāpiesaka, rakstot uz e‑pastu Ketija.Strazda@satv.tiesa.gov.lv vai zvanot 26200580.

Lūgums plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem uz Satversmes tiesas svinīgo sēdi un preses konferenci ierasties laikus un sagatavot filmēšanas un fotografēšanas aparatūru pirms pasākumu sākuma.